Iluminacje 2014 w Bydgoszczy

Miesiące jesienne to okres gdy należy pomyśleć o świątecznej promocji placówek handlowych. Na koniec sierpnia ruszają prace przygotowawcze do tegorocznej edycji akcji Bydgoskie Iluminacje podczas której bydgoska agencja reklamy filmuje zgłoszone dekoracje bozonarodzeniowe w Bydgoszczy. Podczas przygotowań do świąt grupa ism przygotowuje dziesiątki ujęć do timelapsa.

Pod koniec okresu świątecznego powstaje klimatyczny timelaps którego bazą jest kilkadziesiąt ujęć zrealizowanych po zmroku. Połączenie budynków, efektów świetlnych oraz świątecznego zamieszania daje fantastyczny efekt w postaci filmu poklatkowego z najciekawszymi miejscami w naszym mieście. Dlaczego warto poświecć trochę czasu i środków na świetlną oprawę marketu? Dobrze przygotowana dekoracja to skuteczna forma promocji przyciągająca w czasie światecznych zakupów zarówno Bydgoszczam jak i turystów. Świetlna dekoracja to dobry sposób nie tyko dla placówek handlowych ale i dla firm usługowych.
Dzięki akcji Bydgoskie Iluminacje, środki wydane na realizację ilumnacji dają dodatkowy efekt. Ponieważ Twoj sklep został ujęty w materiale filmowym i zgłoszony do konkursu, dzięki temu ten budynek mają możliwość zobaczyć także które nie wdziały go w okresie świąt.

Pomyśl jak ozdobić market|Zadbaj o promocje swojego budynku i od końca wakacji śledź stronę www agencji reklamowej grupa ism.