Sterownik ogrzewania podłogowego Elektra Toruń

Nowy, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – opis produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI łączy w jednym urządzeniu walory zaawansowanego termoregulatora programowalnego z trybem bezprzewodowego kierowania przez internet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami na centralne ogrzewanie wodne.

Wyposażony jest w dotykowy wyświetlaczo wymiarach dwa cale. Podstawowym walorem jest wielobarwny, reagujący na dotyk wyświetlacz i zdalne regulowanie przy pomocy tabletów. Ma możliwość zaprogramowania ciepła w cyklu całej doby oraz tygodniowym. Regulator nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i zna, w jakim momencie trzeba włączyć lub rozłączyć ogrzewanie, by osiągnąć zadaną ciepłotę o oczekiwanej porze dnia. System oprogramowania może wynosić do 6 zdarzeń w ciągu dnia. Istnieje możliwość przyporządkowanie do pojedynczego zdarzenia różnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • duża dokładność ustawianej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności układu ogrzewania i miejsca – dzięki temu potrafi wcześniej załączyć układ grzewczy aby osiągnąć żądaną ciepłotę o wyznaczonej porze,
  • bezprzewodowe regulowanie przez komputer – kontrola i możność wahnięć temperatury niezależnie gdzie od pozycji gdzie jesteś – starczy zainstalować apkę na telefon – masz możliwość nawigować choćby kilkoma termoregulatorami z jednej apki.
  • pełna obsługa w języku polskim,

Termoregulator przysyłany jest z detektorem temperatury powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Podzespołowa pokrywa pozwala na instalację w ramkach różnych producentów np w celu zespolenie z włącznikami elektrycznymi.