Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna na prąd marki Elektra w komplecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z programatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem oraz elementami do montażu. Jest to propozycja dla użytkowników, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji grzania. Rozwiązanie zda egzamin w sytuacji, kiedy wracamy do domu o różnorakich godzinach i pragniemy sobie bez względu na nastawy regulatora tygodniowego zagwarantować komfortową temperaturę. Pakiet ten jest także najlepszym wyborem do podgrzewania wnętrz domów letniskowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu możemy włączyć ogrzewanie przed przyjazdem.

To co ważne:

– samoklejąca siateczka – upraszcza układanie oraz zapobiega przed przemieszczaniem się maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc powoduje, iż jest przeznaczona do ogrzewania zasadniczego, oraz do zastępczego zapewniając skuteczne nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny wyświetlacz z intuicyjnym menu to łatwość uruchomienia oraz obsługi,

– moduł WiFi – umożliwia zdalnie obsługiwać i prościej ustawić programator tygodniowy – bezprzewodowe regulowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzejna oferowana jest w nawoju o szerokości 0,5m, a jej samoklejący grunt można docinać w celu dopasowania do dowolnego rozkładu podłogi. Dokładne wiadomości odnoszące się do układania maty i programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej razem z kompletem.

Zawartość zestawu:

– mata grzejna Elektra z typu MD160 – jednostronnie zasilana.

– termostat z wyświetlaczem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury podłogi,

– rury peszlowe łączące matę z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– czujnik temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.