Podgrzewacz elektryczny Slim 50L 360x810mm


Pojemnościowy zasilany prądem podgrzewacz wody Slim jest specjalnie skonstruowany do pomieszczeń o niewielkiej powierzchni. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne bojlery. Znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do montażu nad punktem pozyskania c.w.u.. Bojler zasilany prądem Kospel Slim 20L 360x430mm posiada moc znamionową 2kW i podłączany jest do prądu 230V.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i zabezpieczony równą warstwą na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dobranej grubości. Izolacja termiczna zrobiona jest z zagęszczonego poliuretanu. Zapewnia to wysoką wytrzymałość zbiornika oraz niższe koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Bojler elektryczny Slim posiada możliwość sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 stopni C. Dodatkowo wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO umożliwia zaprogramowanie czasu uruchomienia i temperatury wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem smartfona i oprogramowania producenta. Umożliwia to wysoce optymalne korzystanie z urządzenia.