Nagrzewnica wodna w zestawie Leo Due 40

Nagrzewnica powietrza w zestawie z termostatem przeznaczone są do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach takich jak: magazyn, warsztaty, powierzchnie handlowe.
Efektywność nagrzewnicy jest zależna od temperatury wody w układzie CO, temperatury w pomieszczeniu i od szybkości przepływu powietrza przez nagrzewnicę. Układ zasilania powinien zagwarantować także wymaganą ilość ciepłej wody w ilości np. 1800 l/h.

Najlepszym rozwiązaniem jest nagrzewnica wodna w pakiecie Leo Uno 20.

To rozwiązanie jest najlepsze dla osoby która chce kupić tani i skuteczny zestaw. Najważniejsza sprawa to ta że ten system posiada wszystkie najważniejsze elementy potrzebne do montażu. W zestawie jest nagrzewnica Leo 1 2 lub 4, automatycznytermostat z sterowaniem prędkości obrotowej, odpowiednio dobrane elastyczne rury i dodatkowo powielacz sterowania. Taki zestaw gwarantuje uniknięcia kłopotów w czasie montaż. Ponad to jest także możliwość dalszej rozbudowy w ramach pakietu.
Krytyczną sprawą jest poprawny dobór pakietów tak aby zagwarantować odpowiednią moc w kW do kubatury pomieszczenia. W tym celu trzeba brać pod uwagę zapotrzebowanie na ciepło, parametry cieplne układu CO. Dokładny opis procedury jest dostępny w opracowaniu jaka nagrzewnica powietrza. Zestawy w zestawachLeo Uno znajdziesz w najlepszych sklepach wysyłkowych oraz klasycznych nie tylko w Gdańsku, Olsztynie.