Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH 17

Klimatyzator ścienny Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, dedykowane do pomieszczeń mieszkalnych, użyteczności publicznej i pensjonatów.
Maksymalna wydajność i niskie zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone certyfikatem A++. Wszystko to sprawia że jest znakomitą propozycją dla osób, które szukają klimatyzatora służącego nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Efektywna powietrzna pompa ciepła daje gwarancję, że ogrzewanie budynku jest 2 krotnie tańsze, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator ścienny Mono Split Saunier Duval SDH 17-065 NW polecamy do chłodzenia lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 70m2 – obliczone dla wysokości pomieszczenia do 2,5, Zestaw zawiera także pilota na podczerwień.Szybkie nagrzewanie budynku zapewnia wbudowanywentylator. Niższe rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje pompa ciepła o sprawności 3:1.
Zakres dostawy: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,pilot na podczerwień, instrukcja montażu.

http://www.szuflandia.info/abc/garderoba-na-kryzys.html\