Gumiaki

Każdemu z nas na słowo gumofilce przypomina się solidny, sporej wagi, wykonany z gumy but zakładany na skarpetę. Wspominamy przy tej okazji wyprawy nad jezioro czy grzyby. Wspominamy też często jak pokilku godzinach chodzenia, odczuwaliśmydyskomfort brak dostępu powietrza do naszych stóp oraz fakt ile przestrzeni gumiaki absorbowały np. w bagażniku auta kiedy całą rodziną powracaliśmy z eskapady.

Kaloszena buty Bekina to produktnietuzinkowy. Nie wciąga się ich na skarpetę tylko na obuwie, w związku z tymszybka możliwość zdjęcia czyponownego założenia. Dodatkowym ich zaletą są małewymiary. Rozmiar po spakowaniu kalosza to raptem 2-3 cm. Jest to dogodne,bo kalosze można praktyczniewozić ciągle przy duszy. Spokojnie mieszczą się również pod siedzeniem w samochodzie, czy w bagażniku. Posiadanie gumofilcy Bekina, w wypadku osób podróżujących samochodem ma swoje kolejne walory. Doskonale wywiązują się niewyłącznie w powyżejwymienionych wyprawach na do lasu czy nad wodę, ale są potrzebne np. w trakcie wizyty w ręcznej myjni. Do tej pory groziło to zazwyczaj zmoczeniem obuwia. Bekina potwierdza się również w sytuacjachnagłych. Powodzi, zabłoceniu, zaśnieżeniu, czyli we wszystkich w których przejście ?suchą nogą? nie jest możliwe. Kalosze Bekina docenią także bizneswoman i biznesmeni, których w wypadkach ?nagłej potrzeby? pozostaje wybór wizyty w zawilgoconym łące. Wówczas zastosowanie gumofilcy zapewni , że wyjściowe obuwie pozostanie nie zawilgocone.

Bekine doceniło już wojsko i armia w Skandynawi oraz NATO.Owa rekomendacja pozwala mieć pewność, że gumiaki sprawdzą się w trudnych i nie standardowych sytuacjach.