DomoPlus ? gniazdo z plusem czyli na poziomą plus kątową wtyczkę

Bezpieczeństwo to fundament. Jest to bardzo ważne tam, gdzie bywają nasi bliscy i dzieci, czyli w mieszkaniu. Tym większego znaczenia nabiera przy zestawieniu dwóch elementów ,a mianowicie elektryczności i wody. Właśnie gniazda DomoPlus pozwalają na podłączenie i funkcjonowanie sieci elektrycznej w sytuacjach narażenia na działanie wody.
Dobrze spełniają swoją rolę w znajdujących się blisko domu ogródkach. W wypadku podpięcia elektrycznej kosiarki, systemu zraszającego, czy też zimą, gdy pragniemy zadbać o oświetlenie naszej posesji. Nie potrzebujemy obawiać się o typ wtyczki jaką mamy. Bez względu czy podepniemy urządzenie zakończone poziomą, czy też kątową wtyczką, gniazdo będzie można zablokować i uzyskać całkowitą wodoszczelność. Umożliwia to, niestety sporych wymiarów konstrukcja urządzenia. Stosowna głębokość i ruchoma wkładka pozwala na takie rozwiązanie. Dodatkowy zacisk wykonany z żelu ochrania i uszczelnia wystający przewód zasilający. Szczelność połączenia sprawdza się również w przypadku funkcjonowania w trudnych warunkach jak kurz, wilgotność, deszcz czy śnieg.
Gniazda można zainstalować na lub pod-tynkowo. W przypadku zastosowania dwóch gniazd natynkowych można zamontować je w poręcznej kompaktowej puszce rozdzielczej.
Scame DomoPlus to idealne, komfortowe i wielozadaniowe gniazdo wtykowe do zastosowania domowego w niezwykłych warunkach.