CzujnikTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w sobie zalety skomplikowanego programatora elektronicznego z możliwością zdalnego sterowania przez internet.Pozwala na regulowanie układem grzewczym: podłogówką elektryczną, podłogowym wodnym, kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami do instacji wodnej. Zawiera dotykowy wyświetlacz o wielkości dwóch cali. Nadrzędnym walorem jest wielobarwny, wyświetlacz dotykowy oraz zdalne programowanie za pomocą smartfonów. Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość regulacji temperatury w cyklu 24 h oraz tygodniowym. Programator zapamiętuje szczegóły bezwładności cieplnej podłogi i wie, w jakim momencie musi załączyć lub zastopować grzanie, aby uzyskać ustawioną temperaturę o wskazanej porze dnia. Układ oprogramowania zawiera 6 zdarzeń w czasie dnia. Jest sposobność przypisania do każdego trybu wybranej temperatury.
To co najważniejsze:
-duża dokładność uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – pamięć bezwładności instalacji ogrzewania i pomieszczenia – dzięki temu umie wcześniej włączyć grzanie, by uzyskać zadaną temperaturę o ustawionej porze,
– zdalne sterowanie przez internet – zdalna weryfikacja i sposobność zmian temperatury bez względu na miejsca, w którym się znajdujesz – trzeba jedynie zainstalować oprogramowanie na smartfon – możesz sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej aplikacji.
-szczegółowa eksploatacja w języku polskim
Czujnik temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z sensorem temperatury wnetrza oraz sensorem temperatury podłogi na przewodzie. Modułowa obudowa daje szansę na umieszczenie w ramkach innych producentów, np by zintegrować z włącznikami światła. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Okres gwarancji 2 lata.